Чому імідж є настільки важливим?

Категорія: Імідж і стиль | Теги: , | Автор: Kristin

20080615-fashionЧому людям є так важливо справляти гарне враження? Чому люди, збираючись на відповідальний захід, довго думають про свій зовнішній вигляд і тему розмови? Тому, що знають: від того, яке враження складеться про них, часто залежить кар’єра, особисте життя та й багато чого іншого. Так поступово у людини формується імідж, за допомогою якого можна досягнути найвищої сходинки, а можна і залишитись внизу.

Навіть, якщо людина стверджує, що думка інших її не хвилює, вона трохи перебільшує. Хоче вона цього, чи ні, але їй регулярно доводиться спілкуватись з іншими людьми, і вони мають суттєвий вплив на її життя. Тому, який би незалежний характер був у людини, сприймати думку інших все ж таки доводиться. І хочеться, щоб ця думка була позитивною. Адже про що би ми не мріяли – про мільйони, всесвітній славі і просто про теплий сімейний затишок, у будь-якій ситуації нам потрібно працювати з людьми. І вони обов’язково будуть сприяти нашому успіху за умови, що ми будемо симпатичні, тобто, наш імідж буде викликати в них позитині враження. Але слід пам’ятати, що подобатись завжди і всім неможливо, та й не потрібно. Краще виділити ті напрямки, в яких успіх є найбільш актуальним і працювати з ними.

Поняття «імідж» є дуже широким. Під ним можна розуміти стиль одягу, макіяж, мову, ходьбу, колірні переваги, вміння поводити себе у суспільстві. Все це разом створює неповторний образ, який виділяє нас серед інших людей. Розібратись у цьому на так вже й легко, але саме для того існують консультанти з іміджу. Декілька консультацій – і Ви вже чудово розумієте всі плюси і мінуси у своїй зовнішності, знаєте, що і в якій ситуації Вам одягнути , який макіяж зробити, чи потрібно попрацювати над своїм голосом, ходьбою і якщо потрібно, то як саме. Можливо, спочатку буде складно, але згодом Ви освоїте багато корисних навиків, краще пізнаєте себе, позбудетесь дрібних шкідливих звичок, які можуть зруйнувати чітко сформований образ, і в результаті отримаєте те, до чого прагнуть багато людей – навчитесь створювати про себе саме таке враження, яке хочете.

За допомогою правильно побудованого іміджу можна вирішити немало проблем і знайти вихід з будь-якої ситуації. Хочете отримати серйозну і високооплачувану роботу? Одягайте строгий костюм, говоріть чідко й зрозуміло і не бійтесь дивитись співрозмовнику увічі. Можливо, Вам навпаки потрібно завалити співбесіду? Тоді вдягніть легковажну сукню, босоніжки на зав’язку, зробіть яскравий макіяж, а під час розмови, побільше зівайте і постійно перепитуйте одні і ті ж речі. А можна зробити так, щоб в новому колективі до тебе ставились серйозно? Щоб колеги враховували Вашу думку, а начальство сприяло Вашому кар’єрному росту? Чому одни працює зранку до ночі, але так і сидить на тій посаді і заробітній платі, а кар’рі іншого, теж хорошого співробітника, але не такого наполегливого, можна тільки позаздрити? Тому, що цей інший знає, як справити потрібне враження про себе.

Чому ми говоримо тільки про кар’єру, адже вміння працювати над своїм імджем допомагає і в інших сферах. Наприклад, в особистому житті. Чому одна дівчина – розумна і красива, не привертає уваги сильної половини, а інша, нічим не краща, – не має відбою від них? А порівняйте їх обох. Гляньте, на другу: як вона себе тримає, як ідеально по фігурі лежить на ній сукня, якого чудового відтінку вона надає її шкірі. А тепер ще раз подивіться на першу, порівняйте обох і Ви зразу все зрозумієте.

І таких прикладів вдалого чи невдалого іміджу можна навести безліч. Тому, краще на цьому зупинитись і поговорити на більш цікаву темо про те, як все ж таки сформувати правильний імідж.

До речі, спілкуючись про імідж, ми постійно маємо на увазі імідж окремої людини. Але ж імідж може бути і в організації, і навіть у цілої країни. Ця тема не менш цікава, а головне, важлива для тих, хто мріє про успіх. І вона повністю заслуговує на окрему статтю, яка обов’язково з’явиться в одному з наступних випусків рубрики «Імідж і стиль».

Перекладено з: privately.ru

Реклама

Facebook