Парео як елемент одягу

Категорія: Імідж і стиль, Некатегоризовано | Теги: , , , | Автор: Kristin
Парео

Парео

У теплу пору року парео можна носити у будь-який час. Дивіться, як одягнути парео поверх купальника, як зробити з нього сукню чи вишукану спідницю для літньої вечірки.

Парео – велика прямокутна хустка (родом із Таїті), яку можна зав’язати по-різному, створюючи в результаті різні деталі одягу: від купальника і блузки до сукні і спідниці на запаску. Володіючи цією технікою, парео можна носити з вечора до ранку. Особливо парео популярне в пляжних ансамблях, спеціально для них існує великий вибір хустин із тонких тканин.

Порада: ідеальний варіант парео, коли ширина приблизно удвічі більша від довжиниПарео: обмотати навколо бедер, схрестити кінці спереду (малюнок ліворуч). Кінчики закрутити, туго натягнути (малюнок праворуч) і сховати під край хустини, покладеної по талії.
pareo1

Спідниця: верхній край парео завернувати до бажаної довжини майбутньої спідниці. Парео, притримуючи правий кінець, покласти вздовж поясниці. Хустину один раз повністю обмотати навколо талії (лівий малюнок). Лівий кінець спереду завернути праворуч (правий малюнок), потім збоку обидва кінці туго зав’язати.

pareo2

Сукня І: парео покласти поперек лопаток. Правий кінець під правою рукою витягнути до переду до лівого плеча і притримати (лівий малюнок). Лівий кінець витягнути до переду під лівою рукою, потім протягнути назад під правою рукою. Обидва кінці зав’язати на лівому плечі (правий малюнок, вигляд з-заду).

pareo3

Сукня ІІ: верхній край парео підгорнути до бажаної довжини сукні, потім парео обмотати під руками з-заду наперед. Кінці парео схрестити над грудьми, туго скрутити і зав’язати на шиї.

pareo4

Сукня ІІІ: парео обмотати навколо тіла попід руки. Кінці схрестити під правою рукою. Обидва кінці хустки туго скрутити і зверху зав’язати на правому плечі.

Порада: довжину сукні можна міняти, підвернувши один край парео до бажаної ширини.
Сукня ІІІ

Спідниця на запаску: кінці еластичної стрічки, шириною 2 см, зшити на розмір талії. Парео вкласти складками, обмотати навколо талії і протягнути під еластичну стрічку. Верхній край парео завернути донизу, поверх парео одягнути ремінь.

Спідниця на запаску

Міні-спідниця: парео скласти втри по висоті. Потім двічі обгорнути навколо талії і збоку туго зав’язати кінці.

Міні-спідниця

Реклама

Facebook