Бюстгальтеру 120!

Категорія: Модні новини | Теги: , | Автор: Kristin

0

Історія сучасного бюстгальтера почалась 120 років тому, коли у Франції було видано патент на перший в історії людства бюстгальтер.

В 1889 році власниця майстерні по розробці корсетів, француженка Ерміне Кадоль, запропонувала своїм клієнткам оновлений варіант корсету, в якому були справжні чашечки і дві сатинові стрічки-лямки для підтримки грудей зверху, зі сторони пліч.

Наступним важливим кроком у розвитку бюстгальтера став 1903 рік. Француженка Гош Саро розрізала корсет навпіл, пропонуючи дві новинки: бюстгальтер і ремінь для підтримки живота.

В 1984 році американка Мері Фелпс Джекопс отримала патент на безспинний бюстгальтер.

Mary-Phelps-Jacobs_bra

Ще декілька десятиліть проходить для того, щоб бюстгальтер став зручним у носінні та масовому випуску. В 1930 році цей елемент одягу почали доповнювати подушечками, надаючи пишності грудям. З тих часів вводиться нумерація чашок буквами латинського алфавіту (A-F).

Mary-Phelps-Jacobs

Сучасний бюстгальтер виконує одночасно декілька функцій: підтримує груди, надає їм привабливої форми та полегшує рухливість тіла.

Сьогодні жінці важко уявити себе без бюстгальтера. А коли йдеться про гарний бюстгальтер, завмирають навіть чоловіки ;).

lingerie

Реклама

Facebook