Історія та популярність UGGів

Категорія: Вулична мода, Імідж і стиль | Теги: , , , , , , | Автор: Kristin

ugg-boots

Назва UGG – скорочено від американського слова «ugly» boots, означає «страшні чоботи». Їхня історія почалась ще в 1987 році, коли австралійський віндсерфер Брайан Сміт прилетів в Америку з рюкзаком, повним дивних чоботів.

Каліфорнійські друзі Сміта оцінили новинку і негайно замовили ще сотню взуття, яке швидко розійшлося по голівудському узбережжю. В 1995 році американська компанія Deckers Outdoor Corporation створила бренд UGG Australia і почала масово розповсюджувати чоботи по цілому континенту. Найкращу рекламу взуття зробили в 2000 році голівудські зірки і популярне шоу Опри Уінфрі, яка одного разу прийшла в ефір в цих чудернадських валянках бежевого кольору. Кажуть, Опра настільки була в захопленні від нового взуття, що замовила аж 350 пар для цілої своєї команди.

З цього часу історія UGG стала відомою кожній модниці – несподівано валянки стали «трендом сезону» і їхня ціна зросла до 300 доларів за пару. Зараз жоден з таблоїдів не існує без фотографії якоїсь зірки в UGG-ах зимою,чи навіть в літню спеку.

uggs_celebs2

uggs_celebs4

man-ugg

Види UGG-ів:

  • по кісточки
  • середньої довжини (найпопулярніші) та
  • до коліна

uggs_celebs

Вдягай їх з вузькими джинсами, легінсами, підколінками, спідницями і навіть шкіряними легінсами у рок-гламурному стилі. Найпопулярніші кольори угів є коричневий та бежевий (кольори цигейки), але чорні і сірі теж класно дивляться.

uggs_celebs3

uggs_celebs1

UGG середньої довжиини підходять всім типам фігури.

НЕ рекомендують носити UGG-и рожевого кольору, оскільки це дивиться дуже по-дівчачому. А ще, такі носять Періс Хілтон і Памела Андерсон :D.

pink furry uggs

А у вас є угі? Які і з чим їх носите :)?

Реклама

Facebook