Твій електронний стиліст iPhone

Категорія: Аксесуари, Модні новини | Теги: , , , , , , , , , , | Автор: Kristin

iphone-app

Маєш модний телефон і не знаєш як ще можна його корисно використати?  Завантажуй аплікації, які допоможуть тобі у шопінгу чи просто підборі сьогоднішнього вигляду. Модні бренди тепер  намагаються не тільки рекламувати себе в аплікаціях, а залучати своїх фанатів до креативного використання програмки.

Stylebook

style-book-fashion-app

Аплікація дозволяє завантажувати фото твого одягу, організувати його по категоріях,  допомагає створити вигляд, зробити перелік речей, які треба купити та сколажувати картинку.

Love It or Lose It

love-it-or-lose-it-fashion-app

Якщо не маєш з ким порадитись під час закупів яку річ варто купувати, яку – ні, ця аплікація тобі допоможе. Завантажуєш фото і відсилаєш її в базу, де твої друзі та інші користувачі зважують всі ЗА і ПРОТИ.

Lucky At Your Service Digital Concierge

lucky-concierge-fashion-appЕлектронний помічник підкаже про новинки з навколишніх магазинів, виділить найпопулярніші товари, слідкуватиме за  наявністю і навіть зможе резервувати щось для тебе.

Style.com

style-dot-com-fashion-app-iphoneЗавантажує найсвіжіші фото і огляди з останніх показів тижня моди.

Gucci

gucci-iphone-appЦя брендова аплікація дозволяє тобі переглядати ексклюзивні відео, покази мод, останні колекції, новини та події. А найцікавішою функцією є Gucci Beats, за допомогою якої, ти можеш міксувати свою власну музику зі звуками, підібраними Марком Ронсоном. Також  Gucci надає можливість прорекламуватись власникам ресторанів, клубів чи інших заклідів у переліку Little Black Book.

Chictopia

chictopia-fashion-apps-iphone-appАплікація стильного порталу, в якому можна зависнути на довго і потім важко буде обійтись без неї :). Тут переглядаєш фото з галереї і коротко перечитуєш інформацію про вигляд  та автора. Надіюсь, скоро можна буде завантажувати і описувати свої власні  образи.

Evernote

evernote-fashion-apps-fashion-iphoneНе зважаючи на те, що це не фешн-аплікація, Evernote можна використовувати і для модних цілей. Дуже зручно робити нотатки про той чи інший образ. Ось, на приклад,  бачиш когось класно вдягнего- фоткаєш, вносиш картинку у певну категорію і коментуєш для подальшого використання.

Реклама

Facebook