5й Львівський Тиждень Моди. Мої враження та критика.

Категорія: Імідж і стиль, Модні новини | Теги: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Автор: Kristin

LFW5

Ось і закінчився 5й Lviv Fashion Week, який проходив минулих вихідних з 20-го по 23 травня у виставковому центрі Lemberg. Цього року мої враження про захід трошки покращились з точки зору організації і масштабу. Проте, атмосфера і аудиторія не помінялась аж ніяк. Занадто багато вже пафосу у наших глядачах і мало цікавих особистостей, на яких варто звернути увагу. Я розумію зірок і столичних посадовців, що так себе ведуть на київському івенті – їм це притаманно… але ж  Львову далеко до такого рівня  і весь цей гламур виглядав дуже штучно. Думаю, це помилка організаторів, які обмежились VIP запрошеннями і не для всіх доступними квитками, які знову ж таки, можуть придбати тільки ті ж самі «VIP» люди.

А тепер про моду. На показі колекцій Осінь\Зима 2010-2011 я зауважила декілька тенденцій:  наші дизайнери ніяк не можуть відійти від штанів «галіфе» і «аладінок». Ось, на приклад, багато тканини для зборок,  складок і рукавів-ліхтариків пішло в дизайнерок Яцентюк і Микитюк:

Трохи зоряних війн і відвертих моделей з майбутнього отримали від польської дизайнерки Katarzyny Bies. Завдяки прозорій сіточці, яка імітувала темну засмагу, і мереживним сукням, створювався спокусливий образ жінки-воїна.

Хочу виділити надзвичайно жіночну колекцію Роксолани Богуцької.  Від суконь максі з оригінальними принтами міста до вишуканих вечірніх силуетів, поєднаних зі шкіряними елементами на ногах. У своїх виробах дизйнерка підкреслює і збільшує плечі, але загальні крої верхнього одягу нагадують 30-ті роки.

Уляна Барабаш

Ще мені сподобався показ Ольги Романової. На тематику колекції, напевно, надихнула Леді Гага зі своїми Покером, і вийшло досить непогано. Знову ж таки, спостерігаються  збільшені плечі та, підкреслені ботфордами, довгі ноги :).

Ксеня Сербін

Не можу знайти слів, щоб описати страхіття від Васільєва. Блискучий целофан у ролі шкіри, хаотично розкидані блискавки по всьому, де влізає, в’язані широкі ремні з люриксом нагадують моду пост савкового періоду, коли ми намагались наслідувати європейські тренди, а вийшло  – що вийшло.

Ну, і залишився головний гість з Росії Слава Зайцев, який вразив львів’ян своїми царськими тканинами і камінням, традиційними для дизайнера фраками та цікавими кроями. Його одяг і справді не для простих людей.

Звичайно, що мені найбільше сподобався рожевий плащик :).

Спостерігав і оцінював наш львівський тиждень моди відомий фешн критик і головний редактор журналу www.thefashioninsider.com Марсель Джонс

Marcellous L. JonesMarcellous L. Jones

Можливо і мене колись так будуть запрошувати зі stylog.com.ua 🙂

Kristin

Реклама

Facebook