27й Український Тижень Моди! Частина 2

Категорія: Аксесуари, Імідж і стиль, Модні новини | Теги: , , , , , , , , , , , , , , | Автор: Kristin

UFW_SS2011

Модний тиждень закінчився, і можна робити висновки, що пастельні тони восени таки пануватимуть і на Україні.

Серед досвідчених дизайнерів,  багато було і нових імен, які представили свій одяг весни/літа 2011. Мені сподобались: Сюзанна Сластіон своїми литими формами  суконь (дуже люблю спідниці-тюльпан):

Анастасія Іванова вдало поєднала чоловічу елегантність із жіночою класикою:

Трохи кольору і багато складок від Олени Олійник:

Не знаю, як ви, але я дуже категорично віднеслась до колекції Олени Карпішини – я не розумію і не сприймаю в повсякденному одязі церковної тематики:

Катя Пшеченко потішила своїми капелюшками і бонбонами, хоча кольорова гама не відрізняється від загальної тенденції цієї весни.

Дизайнерський дует Наталії Соболєвої та Людмили Вронської відрізнився согубо чоловічою колекцією,  домінуючими кольорами якої є білий, бежевий, сірий та чорний. Досить нестандартно виглядають в’язані шорти чи навіть пляжні комбінезони.

Також цього літа пропонують чоловікам носити широченні брюки зі складками на поясі, як це було в 90-х, або просто спідниці.  Серж Смолін:

А на десерт – Олена Буреніна, на мою думку, креативніше представила свою колекцію, ніж сам Залевський! Справжню весняну травичку, літнє тепло і врожаї можна відчути на собі 😉

Що не модель – то інша декорація… і деякий одяг навіть можна носити :)!

За фото щиро дякую UFW

Реклама

Facebook