Показ Караванської у трамвайному депо

Категорія: Модні новини | Автор: Kristin

Stylog at Karavanska UPA Show

Минулого вікенду, 6-го Листопада, відбувся унікальний воєнний показ Оксани Караванської. Унікальний він саме через місце проведення – трамвайне депо. Ніякого гламуру і штучної показухи – все було дуже по-домашньому і натурально. Розігрівали атмосферу воїни з Криївки, частуючи гостей медовухою, як це вже прийнято, горячим вином та смачною кулішовою кашею :).  На подвір’ї депо було багато людей, які прийшли підтримати Оксану та полюбуватись її творінням. Серед того натовпу я впізнала таких відомих людей як Олександра Пономарьова, Руслану, Олю Фреймут та сімейство Садових.

Stylog_Karavanska_UPA

Stylog_Karavanska_UPA01

Stylog_Olya

Щодо самої колекції, і так зрозуміло, що тематика тут воєнна,  відповідно, в одязі переважають піджаки та плащі з гудзиками «на два удари» похмурих тонів. Зауважила, що зачіски моделей були в стилі 30-х, і мереживні сукні чітко підкреслювали стилістику тих часів. Взагальному, одяє є досить практичним для повсякденного носіння, але були і елегантні вироби для вечірніх святкових вилазок. Приємно вразив вихід останньої вагітної моделі – дуже по-жіночному, ніжно і сексуально.

Stylog_Karavanska_UPA

Stylog_Karavanska_UPA

Якщо чесно, то в організації заходу проскакували деякі нюанси, на приклад, під час показу могли включити не ту музику;  освітлення було недуже сприятливе для фотографування, але якось викрутились :). Щодо приміщення – трохи замало простору для огляду показу, але сама ідея проведення дуже цікава і нестандартна, тому емоції залишились тільки позитивні!

За тутильну фотографію дякую  FotyMody.

Реклама

Facebook