Виставка Ольги De NoGGa “Fashion Illustration”

Категорія: Люди, Модні новини | Теги: , | Автор: Kristin

«Fashion Illustration» – це своєрідна сучасна художня інтерпретація стилю, вважає Ольга De NoGGa.

10 березня 2011 року  Ольга, сучасна львівська дизайнерка, презентує свою виставку «Fashion Illustration».

Ця серія її графічних робіт зображає ілюстрацію чарівного світу моди, або є так званою «модною» ілюстрацією. Це – твори, присвячені моді і її героям – дизайнерам і моделям. У своїх жіночих образах художниця стилізовано демонструє ідеї, які в майбутньому втілює в дизайнерському одязі для своїх наступних колекцій. Політ фантазії, стилізованість, декоративність, лаконічність та водночас багатство геометричних та квіткових орнаментів – ось коротка характеристика кожного із неповторних творів серії. Для них притаманна певна монохромія: чорні силуети, орнаментальні мотиви, контури, виконані чорною тушшю, лише легко оживлюються кольором напівпрозорої акварелі. У кожній картині відчувається єдність змісту і художньої форми, ритмічна організація цілого. Всі форми дуже природні, витончені та романтичні.

Ольга De NoGGa у цих картинах робить наголос на крій, текстуру та орнаментику вбрання та інших елементів, що допомагає передати більшу емоційність,  чуттєвість та різноманітність кожної графічної ілюстрації.

Відкриття виставки відбудеться 10 Березня о 16.00 і триватиме до 1 Квітня 2011р. в Галереї “Пори року” по вулиці Вірменська 23,  м. Львів.

Дякую за інформацію Юлії Островській, ПР-менеджер Olga De NoGGa

Реклама

Facebook