Футбольні колекції на Lviv EURO 2012 Fashion Day

Категорія: Аксесуари, Імідж і стиль, Модні новини | Теги: , , , , , , , , , , , , , | Автор: Kristin

Вчора нарешті стартував VII Львівський Тиждень моди. Перший день модної події Львова був присвячений  футбольній тематиці до Євро 2012. Танцювальні шоу від Jazzy School, дитяча колекція від театру Дерева Життя та традиційний конкурс молодих дизайнерів Саботаж – все це відбувалось у ТЦ Південний.

Як на спортивні покази, зал цілком відповідав події і вмістив у себе всіх гостей, серед яких були і відомі львівські футболісти, і зірки шоу-бізнесу та почесні гості Львівського тижня моди: Оксана Караванська, Наталія Лук’янець, Маркіян Лубківський та відомий модний консультант Дональд Потар.

Дерево Життя

Серед учасників конкурсу САБОТАЖ було більшість українських дизайнерів та одна польська: Юлія Слободян, Наталя Палій,  Христина Бакалійська, Олена Бойчук, Таня Петрук, Роксолана Баран та Klaudia Rozwadowska

Чого можна було сподіватись на тематичному показі – звичайно, круглих форм футбольного м’яча, кольорів гральних команд  та інших атрибутів цього спорту. Проте, моїми фаворитами, які найоригінальніше, найкреативніше і «не так, як всі» представили свій одяг, стали:

Ольга Романова

Ярослав Гродський

Malva Florea

Поліна Веллер

А перемогу в конкурсі і статус Друга Євро за рішенням жюрі, та і  моїм вподобанням, здобула саме Оля Романова :).

Молодець! Так тримати!

Фото репортаж: Теодор Вакарук

 

 

 

Реклама

Facebook