Вечірній стиль Тетяни Вішнякової

Категорія: Імідж і стиль, Люди | Теги: , , , , , , , | Автор: Kristin

«Літні вечори дівчина має проводити у всій красі!»
Які ж тенденції найбільш актуальні для «жіночної» моди? Що про це думає Тетяна Вішнякова, молода львівська дизайнерка жіночого одягу та аксесуарів, ми дізнавалися в процесі бесіди про головні принципи її творчості.

Доброго дня! Скажіть чому Ви стали саме дизайнером? Якщо не ним, то ким?


Т.В.: Доброго дня! Ну, взагалі то, дизайн одягу та його пошиття – це моє покликання ще з дитинства. Я постійно вигадувала нові моделі костюмчиків для ляльок, шила їх без зупину, тому у всьому дворі мої ляльки мали найбільші та найшикарніші гардероби. Потім почала обмінювати цей пошитий мною одяг на самі ляльки, і тоді в мене й ляльок стало найбільше! (сміється). Також і своє власне вбрання я завжди переробляла, фантазувала з його дизайном. Звісно ж, мама сварилася спочатку, бо я «нищила» весь новийодяг: не встигала вона мені купити щось новеньке, як я його уже перешиваю, дошиваю, розрізаю і т.д. Але згодом батьки зрозуміли, що це моє захоплення, а не просто дитячі забавки, і тому підтримали мій вибір майбутньої професії. Хоча тато раніше мріяв, щоб я була спортсменкою: я кандидат у майстри спорту з плавання. Ось така історія.

Особливість Вашої творчості?

Т.В.: Я перш за все ціную жіночність, і в своїх моделях намагаюся створювати образ ніжний та вишуканий.  Тому асортимент моїх виробів в основному складається із суконь (вечірніх, коктейльних, випускних, весільних) та різних аксесуарів до них. Люблю поєднувати непоєднуване, експериментувати; бавлюся з кольором, різними фактурами тканин тощо. Сукня має бути зручною і гарною!

Чому зосередили свою діяльність саме у Львові? Чи плануєте переїжджати?

Т.В.: Поки що Львів як духовна столиця мене повністю влаштовує. Сама атмосфера міста мене надихає на подальші звернення, тут я черпаю натхнення, тут живуть люди, з якими полюбляю обмінюватися думками та досвідом. Але чомусь мені здається, що я мала народитися в Парижі… Цей паризький дух і паризький стиль моди дуже близький мені: мережива, блиск, брудно-рожевий колір, срібло, вишуканість і витонченість жіночої моди… Ех, оце моє!!! (замріялася).

Де Ви черпаєте натхнення? Як приходять нові ідеї?

Т.В.: У дитинстві на творчість мене надихала природа (запахи, звуки, кольори). А сьогодні це людська краса. Мене може зачарувати як людська харизма, так і запах, волосся, очі і т.д. або ж цілісний образ тої чи іншої людини. Тому для мене дуже важливим є спілкування з різними особистостями, відвідування різнотематичних заходів, вечорів, фестивалей, виставок, оскільки саме там я можу знайти джерело натхнення для подальшої творчості.

Акцент у Вашій творчості, тобто її «родзинка»?

Т.В.: Як я вже згадувала, в першу чергу в одязі пропагую жіночність. Можливо, саме тому підкреслення талії – є обов’язковим елементом мого бренду.

Які тканини полюбляєте використовувати?

Т.В.: Атлас, гіпюр, шифон, трикотаж. По можливості стараюсь менше використовувати синтетичних тканин, перевагу надаю натуральним.

Ваші критерії якісного дизайнерського одягу?

Т.В.: У будь-якому одязі повинен бути певний акцент; дизайнерський одяг має бути оригінальним, зручним і «сидіти» по фігурі і, звісно ж, бути технічно якісно пошитим.
Як Ви вважаєте, дизайнер повинен мати спеціалізовану освіту?

Т.В.: Ні. Головним є наявність фантазії, смаку, креативного логічного мислення, а також знання мистецьких азів.

Як вижити в сучасних умовах, якщо ти український дизайнер?

Т.В.: Важко. Мабуть, і не тільки дизайнерам сьогодні важко. Але я стараюся не звертати уваги на труднощі, а поступово крокувати до своєї мети. Найголовніше, це мати любов до своєї роботи, терпіння, працелюбність, корисні зв’язки та … гроші (посміхається).

Що з одягу полюбляєте носити самі?

Т.В.: Все жіночне та екстравагантне. Люблю сукні, спідниці, туфлі на високих підборах, тобто все, що підкреслює мою жіночу суть та мої довгі ноги (сміється).

Ваші рекомендації щодо стилю українським дівчатам?

Т.В.: Підкреслювати жіночність, а не вульгарність. Пам’ятайте, ви –ніжні, вишукані, прекрасні! Ви – богині! Отже, привертайте до цього увагу, наголошуйте на цьому за допомогою свого наряду. І не бійтеся експериментувати. Літні вечори дівчина має проводити у всій красі!!!

Дякую Вам за спілкування!

Автор: Юлія Островська
Фото: Олександр Ліпко

Реклама

Facebook