Трохи критики про 10-й Львівський Тиждень моди

Категорія: Модні новини, Події | Теги: , , , | Автор: Kristin

Ну що ж, цього сезону, не зважаючи на здоров’я і маленьку доцю вдома, мені все ж таки вдалось відвідати декілька показів Львівського Тижня моди.

Насамперед хочеться написати про організацію заходу – вона майже не змінилась за останні два сезони, які я пропустила. Дизайнери, гості, місце… все залишилось на тому ж рівні. Основним місцем проведення так і залишився Шувар. Я нічого проти самого виставкового центру не маю, але гляньте на який краєвид натрапляєш, паркуючи авто перед показом. Як на мене, це смішно – з одного боку розфуфирені дами на шпильках, а з іншого – міхи з капустою і картоплею, та їхні продавчині у фартушках “Шувар” 🙂

Ще одним нюансом в організації було проведення третього дня у Трускавці. Особисто мені це було задалеко, хоча я дуже хотіла побачити САБОТАЖ :(.

А тепер про одяг, колекції і дизайнерів. З того, що я побачила, мене потішили Богуцька своїми  70-ми, Романова своєю інтерпретацією довоєнної моди і романтична Муха. Про кожну з колекцій напишу потім окремо. Якщо чесно, я чекала на більше серйозних і цікавих дизайнерів, особливо в 10 річницю Тижня моди у Львові.

 

Ще мені вдалось послухати лекцію Марлени Вулфорд про створення трендів взагалі та й на Весну-Літо 2013.  Було досить цікаво і корисно. Там я ще познайомилась з колегою-блогером Лільою :).

 

Ви, напевно, вже втомились читати стільки тексту, тож перейду до цікавішого у наступних своїх постах –  фото колекцій на сезон S/S 2013 скоро.

Титульне фото: www.lvivfashionweek.com

Реклама

Facebook