Роксолана Богуцька та її геометричні принти на SS’13

Категорія: Модні новини, Події | Теги: , , , , , , , , , , , | Автор: Kristin

Це вже стало традицією бачити Богуцьку на Львівських Тижнях моди, гарною традицією! Бо кожна її модель тішить око як не вишивкою, то мереживом, як не шкіряним виробом, то цікавим аксесуаром. І колекція Весни/Літа 2013 не є винятком.

Дизайнерка, інспірована модою кінця 60-х та 70-х, показала і шифонові легенькі сукні з, притаманними тим часам, кругленькими комірцями, і шовкові брючні костюми, і комбінезони з оголеними плечима та штанками-трубами. Зачіски, аксесуари, взуття – все ідеально відтворювало задумані образи.

Зверніть увагу на кольори, які Роксолана використала в колекції – саме пастельні, зелений, таракотовий кольори і з поєднанням чорного будуть трендовими навесні і влітку 2013. Також орнамент геометричних фігур, фото обличчя та урбаністичні пейзажі. До речі, останні вже декілька років тому пробували увійти в моду, але так і не засвоїлись.

Суперова колекція! Суперовий одяг і ідеально підібрані часи..ідеально для мене :). Обожнюю кльоші, штани трубами, широкі підбори з платформою, масивні окуляри і яскраві кольори! Мої  фаворити нижче

 

Автор: Христинка Гук-Коваль
Фото: Любомир Коваль

 

 

Реклама

Facebook