Весільні сукні Весни/Літа 2013 від Оксани Мухи

Категорія: Імідж і стиль, Модні новини, Події | Теги: , , , , , , , | Автор: Kristin

Завершальну колекцію на 10-му Львівському тижні моди представила Оксана Муха. Як завжди, вишукано, жіночно і романтично! Кілометри фатину, шифону та атласу вдало перевтілювались у вечірні і весільні сукні. Цього разу дизайнерка приємно втішила ідеєю поєднання міні сукні з прозорою довгою спідницею, оздобленою мереживом:

 

Щодо весільних нарядів, то крій тут в більшості традиційний- тісний корсет і пишна спідниця (від талії, чи від колін).

Як банально це б не виглядало, мені все одно подобається – аж згадується той день, коли й сама красувалась в такій і хочеться ще :)…

Правда, цю з пір’ям можна вдягнути як і вечірню.

Я поважаю пані Оксану за ту красу, що вона творить, але в організації самого показу не все так біло і пухнасто. На приклад, моделі ходять хто як хоче – темп у кожної різний; діджей був недуже готовий, бо поки дочекався виходу фінальної сукні, то майже 5 хв “гвалтував” приспів однієї пісні, щоб закінчити сет (а можна було включити цілу нову за той час). Ну, і те, що мені найбільше кидалось в очі – це непрпофесійна робота візажиста! Як можна випустити на подіум модель, гарно розмальовану тільки на обличчі, а коли вона обертається спиною, то видно всю її невдалу, облізлу, плямисту засмагу :(. Це ж треба, як мінімум затонувати! Шкода, що не маю показати цього на фото..

А тепер про шановних гостей:

І ще я

 

Автор: Христинка Гук-Коваль
Фото: Любомир Коваль

Реклама

Facebook