Lviv Fashion Week XVI. Відлуння

Категорія: Люди, Модні новини | Теги: , , , , , , , , , , , , , , , | Автор: Kristin

Stylog

Всі відійшли від наймоднішої події Львова минулого тижня?
Тепер можна і згадати і “тверезо” оцінити 🙂

Не маю багато фото, щоб висвітлити всі покази, як колись, але дещо  покажу. Та і не про колекції сьогодні, і не про дизайнерів- маю декілька думок щодо тої події.
Два рази в рік у Львові збираються наймодніші люди подивитись на колекції, послухати мудрих в цій індустрії людей, та показати, звичайно, себе. І, традиційно, саме в цей час хворіють моії діти, але цього разу- я. Завжди з’являються перешкоди, щоб не побувати у “своїй стихії”. Ну, але на половині я побувала!

My girls

Perfect background for my look

Великий плюс організаторам, що з кожним роком Тиждень Моди стає не просто модним показом з модними гостями, а ще й цікавий і повчальний- багато лекцій, майстер-класів, презентацій (які я пролежала в ліжку :(). Шоу-руми теж наповнені оригінальними молодими виконавцями і брендами- є з чого вибрати.

 Hand made

Navi

Kathryn Karol

Kateryna Karol

Kathryn Karol

L.A.P.T.I.
Єдине, що майже не міняється в нас- це публіка/аудиторія, чи як би то назвати людей, що відвідують покази… з одної сторони- всі такі модні, відрізняються від навколишнього натовпу, АЛЕ … з іншої- з них якось смішно. От потрапляєш в “кулуари” і бачиш як кожен хоче “переплюнути” іншого своїм виглядом- чи то гламурністю і наявністю блискіток, чи то висотою підборів і ціною макіяжу/зачіски на голові, чи по кількості Дизайнерських речей на собі і чудернацьким виглядом.. Ну, визнаю, я й сама тішуся можливістю вдягнутися “від душі”, де це цілком прийнятно ;), але до такого гламуру мені ще далеко! Але були і цікаві гості:

I News

Stylog & Vozianov

FNL

Потішили своїм виглядом одні гості- аж настрій піднявся!

Guests of LFW

Я- за ОРИГІНАЛЬНИЙ вигляд, а не просто дизайнерський!

Stylog at LFW

Всім PEACE 😉

Автор: Kristin

Фото-відео: Kristin

Реклама

Facebook