Гардеробна капсула: 15 речей, 9 образів

Категорія: Імідж і стиль | Теги: , , , | Автор: Kristin

Всім привіт! Сьогоднішній пост хочу присвятити компактному гардеробу, який полегшить ваш ранок з вибором образу.

Вам відома ситуація, коли повна шафа лахів, а вдягнутись немає у що? Це все так, тому що наші покупки одягу є переважно спонтанні, або необдумані цілим образом! Я впевнена, що перебравши шафу, залишивши всього 15 речей, ви цілком зможете поєднати їх між собою у декілька луків і носити цілий тиждень – це називається “Гардеробною капсулою”.

Думаю, багато хто чув про цей термін, але більшість не знає, як цю капсулу створити. Особисто мені, як “лахоманці :)” не підходить гардероб із 15 речей – мені завжди всього мало і мало!!! Тим більше, не люблю жодних правил і обмежень в одязі. Але є люди, для яких одяг є далеко не на першому місці, для них важливо просто гарно виглядати і, бажано- швидко! Якраз гардеробна капсула і є для суперзянятих людей. Це економить час і гроші на непотрібні речі.

То з чого повинна складатись та капсула? Спершу, проаналізуй свій день і тиждень – як проводиш більшість часу (робота – є дрескод, чи вільний одяг), як менше (спорт, прогулянки, клуб, театр). Так ти зрозумієш на що давати акцент.

Для прикладу, складу капсулу не строгого стилю для жінки, яка вдень має виглядати по-діловому, а ввечері виходить на побачення, або зустріч із подругами.

Гардеробна капсула для такої людини може виглядати так:

 

А ось всі можливі образи з даних речей:

із шкіряною курткою

із жакетом

 

та безрукавкою

 

Тож, Гардеробна Капсула – це набір найнеобхідніших речей, які досконало пасують між собою, і які можна вдягнути на різні випадки життя – від ділової зустрічі до вечірньої прогулянки :). Надіюсь, ця стаття була корисною для вас! А кому допомогти зі створенням власної капсули – звертайтесь, з радістю допоможу ;)!

п.с. хлопці, для вас розгляну капсулу у наступному пості 😉 stay tuned!

Автор: Kristin Stylog

Колаж: Kristin Stylog

 

Реклама

Facebook