Чоний лебідь. Ідея та створення

Категорія: Імідж і стиль, Люди | Теги: , , , , , , , , , | Автор: Kristin

Отримую кучу питань щодо своєї останньої фотосесії – що вона означала?

чому так чорно і який підтекст історії? 🙂 Тож, думаю, варто роз’яснити ідею Чорного Лебідя один раз і для всіх.

Чому так чорно? Насправді, я не люблю чорного кольору (ті, хто мене особисто знає, можуть це підтвердити 🙂 ). Але в шафі довго висіла чорна сукня із розряду «а куди ти її вдягнеш?», яка мені дуже подобалась, і чекала своєї нагоди. До того ніжного фатину захотілось якоїсь величності, але не гламурної – корона із чорного скла від NaNa Accessories була якраз ідеальною!

І щоб не виглядати просто чорною принцескою, я вирішила трошки «приземлити» свій лук завдяки «гадам» за 100грн із барахолки :). О, це вже ближче Я! Але мені всеодно бракувало чогось для повної картинки… і тут, я згадала про чорні крила, які я взяла своїм дівчатам на секонді, так, аби були :).

Тепер історія логічна і з кінцем – Чорний лебідь, якому обрізали крила… Драма, сум і туга.
Ні, у мене нічого не сталось і жодного іншого підтексту катастрофи тут немає, просто не люблю зими і сірої погоди, яка створює такий настрій. Ось і все 🙂
Модель з мене не найкраща, але я намагалась донести все, що написала вище. Ну, і звичайно, без команди профі, які допомогли втілити мій задум: мейк, зачіска, фото, ви би цього точно не побачили ))). Тішуся, що знайшла однодумців Phantomartgroup.

Автор: Hrystynka Stylog
Photo: Phantomartgroup

Реклама

Facebook